Túžite po žiarivom úsmeve?

Trednom dnešnej doby je biely žiarivý úsmev, ktorý sa stáva symbolom krásy, zdravia a mladistvého vzhľadu. Preto je rovnako veľký záujem o bielenie zubov nielen u žien ale i u mužov. Biele zuby sú merítkom úspechu, sebavedomia a schopnosti starať sa o svoj zovňajšok. Veď nie nadarmo platí, že nielen šaty ale taktiež zuby a úsmev robia človeka úspešným a sebavedomým. Presvedčte sa sami, že usmievať sa zdravo je naozaj jednoduché!

Bielenie zubov pomocou AIR-FLOW

Do koncovky prístroja je vháňaná airosol s obsahom bikarbonátu sodného, ktorý nielen odstraňuje pigmenty z kávy, čaju, tabaku, ale zároveň leští povrch zubov bez poškodenia zubnej skloviny.

Bielenie zubov peroxidmi

Pred bielením je nutná návšteva dentálnej hygieničky kde odstránime zo zubov nánosy zubného plaku a kameňa. Zároveň vyberieme vhodné pomôcky a ukážeme správnu techniku čistenia, aby zuby a ďasná boli zdravé. Klientov upozorníme na dočasnú citlivosť zubov po bielení a odporučíme fluoridáciu zubov. Zároveň upozorníme čomu sa vyvarovať aby efekt vybielenia zubov vydržal čo najdlhšie (nejesť potraviny a nepiť nápoje s obsahom silných farbív - červené víno, maliny, sójová omáčka, coca-cola, džúsy, káva, čaj...)